ВИНО ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ - 100% НА ЗСУ

повнотіле з шовковитими тонінами та яскравим смаком
1054
1500,00
грн.
Крафтова українська винарня Fathers Wine та волонтер Андрій Любка оголошують благодійну акцію на підтримку ЗСУ – «Вино до Дня української Перемоги!»
Купіть лімітовану й підписану Андрієм Любкою пляшку червоного сухого українського вина від Fathers Wine – і автоматично задонейтіть ВСІ 100% вартості на купівлю авто для Збройних Сил України!
Винарня надає 200 пляшок елітного українського вина, які перетворяться в 300 тисяч гривень на підтримку нашої армії. Це вино свіжорозлите, тож йому не завадить трохи відпочити в пляшці й почекати Дня перемоги, який, ми віримо, буде вже скоро! І в цей найпрекрасніший день нашого життя ви зможете відкоркувати пляшку українського вина й підняти келих за Перемогу.
І запам’ятайте: йдеться не про ціну, адже вся сума повністю буде перерахована на волонтерський рахунок Андрія Любки. Справа в подяці – пляшкою найкращого вина ми хочемо віддячити вам за підтримку ЗСУ. Адже ви все одно щомісяця донейтите, а так у подарунок ще й отримаєте пляшку вина з лімітованої підписаної серії до Дня української Перемоги!
Ну що ж, помчали?

Склад: Каберне Совіньйон, Мерло

Тип: Вино виноградне ординарне столове

Об’єм л.: 0,75

Колір: Червоне

Вміст алкоголю: 13 %

Витримка: Витримка в дубі 6 місяців

Еногастономія: Червоне м'ясо, стейк, дичина, зрілий сир

Температура подачі: 18

Рік: 2021

Походження: Гусятин