Uwines Амбасадори

1044
790,00
грн.
Вийшла в світ перша карткова гра про українське вино Uwines Амбасадори, яка допоможе в легкому та захопливому режимі більше дізнаватися про історію українського виноробства, сорти винограду, регіони, вина та інші цікаві факти. Автором гри є Сергій Клімов, амбасадор українських вин, ідеолог та співвласник винних барів Like a Local’s, організатор Kyiv Food and Wine Festival.

Гра Uwines Амбасадори – це інтерактивний винний курс про українське вино формату «пий та навчайся». У грі є 3 рівні складності, через які гравців проведуть герої гри. Мета – зібрати найбільше карток в кінці, взнати і запам’ятати багато цікавого про українське вино та посмакувати ним, адже впродовж гри неодмінно доведеться не одноразово ним смакувати.

Гра розбита на 4 категорії:
— Історія та факти
— Регіони та сорти винограду
— Виноробні та виробництво
— Українські вина

«Понад 8 років я популяризую українські вина, створюючи винну культуру в Україні. У грі «Uwines Амбасадори» я ділюсь з вами найціннішим, про що дізнався за цей період

Українське виноробство розвивається надзвичайно швидкими темпами. І все це завдяки виноробам, які застосовують сучасні техніки, експериментують із сортами винограду та технологіями, вивчають свої теруари та постійно відкривають нові… Я впевнений, що чим більше людей знатимуть про це, тим швидше наша країна зможе відновити втрачену виноробну історію, а українці почнуть більше пишатися українським вином.

Настав час відкрити Україну з нової сторони», – Сергій Клімов, автор гри.