ВИНОРОБНЯ FATHER`S WINE VB
Наша історія
Понад 10 років тому успішний підприємець з Гусятина — Володимир Буячок, заклав перші підвалини майбутньої виноробні. Ним були вирощені перші лози 40-ка сортів технічного винограду, більшість з яких були новими та нетиповими для українського виноробства, з метою випробувати виноробний потенціал Тернопільщини. Його експеримент мав успіх, і вже у 2010 році було засновано виноробню.
Мета Father's Wine — змінити ставлення українців до національного вина на краще, шляхом активного розвитку винної культури не лише на рівні регіону, але й всієї України!
У 2018 році Володимир Буячок пішов з життя. Але залишив по собі ідею сучасного крафтового вина, яку підхопили діти та дружина винороба.

Його донька Оксана та син Тарас вирішили продовжити татові починання, перетворивши його хобі на справу життя. Вино отримало назву на честь батька — Father's Wine.

Виноробня

сьогодні
У 2019 році бренд успішно отримав ліцензію малих виноробів та офіційно вийшов на український ринок, ставши першою в історії виноробнею на Тернопільщині з власним виноградом та унікальними сортами!
 • 4га
  власних виноградників в Гусятині;
 • 35 000
  пляшок на рік - об'єм виробництва
 • Урожай
  Ми використовуємо для виробництва вин 80% урожаю з власного виноградника
 • Збір винограду
  На наших виноградниках не використовується жодних пестицидів та шкідливих препаратів, а збір винограду відбувається вручну.
 • Технологічність
  Виноробня оснащена високотехнологічним європейським обладнанням з Італії, Болгарії та Словенії. Бродіння відбувається у професійних ємностях з нержавіючої сталі.
 • Витримка
  Практикується витримка в глиняних амфорах і дубових баріках з Франції та України.
Сорти винограду
Мускат оттонель
Один з так званих «великих винних сортів»
Білий винний сорт винограду, який є представником сімейства мускатних винограду справжнього.
Юпітер
Безнасінний сорт винограду раннього терміну дозрівання. Кущі середньорослі. Ароматний американський сорт для виробництва рожевого вина;
Йоханнітер
Складний міжвидовий гібрид, винний сорт винограду. Яскравий та об'ємний, із родини німецьких Рислінгів; У хороші роки вина гармонійні, тонкі та фруктові, часто з легкою гіркуватістю в післясмаку.
Геліос
Відмінна гібридна форма винограду аматорської селекції раннього терміну дозрівання, 110 днів, з вираженим мускатним смаком, плоди з відмінними товарними характеристиками.
Дублянський
Технічний сорт винограду з підвищеною стійкістю до хворіб. Коронка молодої лози прямостояча, лимонно жовтого кольору з малиновим облямівкою, сильно опушена з обох сторін.


Класичні сорти
Сорти для виробництва червоних вин: Шардоне, Рислінг, Каберне Совіньйон, Мерло, Піно нуар, Сапераві
Ми мали за честь представляти українське виноробство
в рамках єдиного національного стенду
Wines of Ukraine на ProWein2023
Ми відчуваємо велику гордість, що світу цікаве українське вино, і що ми можемо презентувати конкуретноспроможний продукт високої якості.

Тепер ваші улюблені вина Father's Wine знайшли місце в винних картах в ресторанах та на полицях магазинів не тільки в Європі а й усьому світі.
Експорт
З 2021 року ми розпочали експортувати вина. Сьогодні вина продаються в Естонії, Грузії та Японії.
Зовсім скоро вина Fathers Wine будуть на полицях в Сполучених Штатах та Швеції
Father's Wine — це сімейна виноробня, яка створює яскраві авторські вина з унікальних сортів. Команда продовжує вдосконалювати процес виготовлення вин з Гусятина, залучаючи світовий досвід та постійно експериментуючи з новими стилями. Все заради того, щоб ви змогли обрати стовідсотково "своє" вино.